29 Mar 2018

Kalendáře z různých skupin na jednom místě

eM Client nyní umožňuje napojit všechny Vaše kalendáře z Facebooku a zobrazit je přehledně spolu s Vaším standardním kalendářem ve známém prostředí.

Kalendáře z různých skupin na jednom místě

eM Client nyní umožňuje napojit všechny Vaše kalendáře z Facebooku a zobrazit je přehledně spolu s Vaším standardním kalendářem ve známém prostředí. Už nikdy nic nepromeškáte a plánování bude ještě efektivnější.

Ať už to jsou narozeniny přátel nebo kalendář oficiálních událostí Vaší profesionální Facebookové stránky, všechny kalendáře přidáte na pár kliknutí. Stačí, když otevřete Váš Facebookový účet ve Vašem oblíbeném prohlížeči, proklikáte se do Událostí - sekce Kalendář a v pravém dolním rohu obrazovky kliknete na "Nadcházející události". Stránka by se Vás měla zeptat, zda chcete odkaz otevřít v programu eM Client a tím přidat Váš kalendář automaticky.

Narozeniny

Pokud chcete přidat pouze narozeniny Vašich přátel, vyberte "Narozeniny" místo "Nadcházející události" v té samé sekci. Na dvě kliknutí tak přidáte všechny narozeniny Vašich kontaktů z Facebooku do aplikace eM Client a nikdy je už nepromeškáte (pokud tedy pracujete s programem eM Client každý den :) ).

V aplikaci eM Client pak naleznete tyto kalendáře a narozeniny pod sekcí "Internetové kalendáře", která je zobrazena v levém panelu v seznamu mezi Vašimi ostatními kalendáři.